Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elmenjünk a buliba ma, így,...

Elmenjünk a buliba ma, így, hogy beteg vagyok?

Figyelt kérdés
2 napja 38 a lázam valószinű influenzás vagyok,mára már tök jól érzem magam bár egy kis hő emelkedésem van de nem fájnak az izületeim csak köhögök és náthás vagyok.Ma lesz egy farsangi buli ami 2200-ftba került nem szeretném kihagyni és a párom sem.
2009. febr. 7. 07:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem mondom hogy jó ötlet,én másnapra még rosszabbul éreztem magam. Ellenpélda: a bátyám nagyon beteg volt magas lázzal.Iszogatott,jó nagyokat táncolt és másnapra szőrén szálán eltűnt a betegség.:)(kiizzadta)Sztem majd meglátod hogy érzed magad,max hazamész ha rosszul leszel.

Azért remélem jobban leszel! :) Jó bulizást! :)

2009. febr. 7. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát remélem nem lesz baj,olyan keveset bulizgatunk talán egy évben egyszer én(21) Párom (30) és mindig akkor jön közbe valami amikor kikapcsolódnék egy kicsit!:)

Ráadásul a forgalmi vizsgám sem sikerült ugyhogy lehet abba betegettem bele :)

2009. febr. 7. 08:19
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy abban, hogy influenza, akkora annyira nem jó ötlet, mert akkor csak fertőzöl.
2009. febr. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!