Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Köhögés és torokfájásra (még...

Köhögés és torokfájásra (még nem túl komoly) melyik szopogatós gyógyit ajánlanátok? Vagy mit?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 21:20
 1/3 anonim válasza:

Lidocainos Strepsilst minél hamarabb, nekem már eléggé fáj a torkom és már nem igen hat rá. :S


Jobbulást!:)

2011. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Strepsils Mint szopogatós és a Neo Citran forró vízben feloldandó gyógyikákát ajánlom.
2011. febr. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem azt mondom, hogy ne vegyél be gyógyszert, ha jól esik, de elmondom, hogy én mit csináltam pár napja, mikor ugyanez volt, és mit csinálnék most is a te helyedben:


- Multivitamin bevétele

- C-Vitamin-tabletta emelt adagban, de csak addig emelt adagban, ameddig a betegség tart

- sok-sok déligyümölcs

- este fokhagyma - reggelre úgyse érződik már a szaga

- Mézes - citromos tea


Úgyis a szervezetednek kell legyőznie a betegséget, támogasd!

2011. febr. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!