Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Ez komoly?...

Mi bajom lehet? Ez komoly? Sosem volt még ilyen érzésem.

Figyelt kérdés
Tegnap este kezdődött, szimpla fejfákással, majd átment egy ilyen nyomásba az egész. Gyenge lettem, hányingerem lett, szédültem, szomjas voltam, nagyon tompán éreztem a fejemet.Aludtam egyet h hátha jobb lesz de nem jobb, bevan tompulva az agyam, nem tudom eldönteni h fáj-e, egyszerűen csak kellemetlen, szemeim is fájnak, nincs étvágyam, szédülök...és szomjas vagyok hozzá... ötletek?
2011. aug. 22. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Migrénes fejfájásnak vannak hasonló tűnetei. Egy jó erős fájdalomcsillapító szokott segíteni. Ha maradnak a tünetek, menj el orvoshoz. És egy lázat sem ártani előtte megmérni.
2011. aug. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ARRA gondoltam lehet napszúrást kaptam, ugyanis, tegnap 1 órát kellett álnom a tűző napsütésben a buszomra várva... lázam nincsen, viszont ez a nyomást erősödik ha lenézek a szememmel...
2011. aug. 22. 11:32
 3/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy keveset ittál
2011. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!