Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idöbe telt míg kilábalt...

Mennyi idöbe telt míg kilábaltatok az influenzából esetleg megfázásból?

Figyelt kérdés
Mult hétfön elmentem a körzetihez mert kapart a torkom,köhögtem,kissé lázas is voltam.Adott antibiotikumot merthogy gyulladást is lát,meg szedjek lázcsillapítót igyak kalciumot a felköhögésre.Estig felment a lázam,másnapra elkezdtek fájni a végtagjaim,késöbb már nem volt tanácsos sehol a bör|mhöz érni egész ember fájt.Hétvégére ebböl a szempontból jobb lett,de a mai napig fáradékony vagyok,sokszor feszült,remegek,s kismillioszor kiver a víz de egész testem úgy hogy szinte uszok.Egy hetet jóformán végigfeküdtem,sose szokott ilyen soká a rossz közérzet tartani.A torkomon mintha még mindig érdes lenne,nincs életkedvem eröm.Menjek vissza az orvoshoz,vagy ez még azt jelenti nincs rendben minden legyengültem,esetleg idegek vagy hormonális kilengés mert a változókor felé is kacsintgatok a rendszertelen menstruációval.Vélemény?
2011. febr. 9. 13:23
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos sok ismerösömon és magamon is észreveszem h vagy nem lábal ki a betegségböl vagy ideig oráig.Ennek oka lehet h van aki nem megy sokihoz és nem szed antibiot csak otthon kezelgeti magát amivel lehet h rendbejön egy darabig de mivel a virudt ne ölte ki így az mág lapanghat és amikor gyengébb az inmunrendszer megint elkapja.DE az is lehet h hiába kezelik ki bemegy a melohelyére vagy emberek közé és megint elkapja.Sajnso annyira sok a beteg.

Talán ha az ember kigyogyult kicsit jobban oda kne figyelni a több vitamin bevitelre és valami immunerösitőt is érdemes szedni.

2011. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!