Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen az amikor torokmintát...

Milyen az amikor torokmintát vesznek?

Figyelt kérdés

Holnap torokmintát fog tőlem venni a háziorvosom, és nem tudom ez mit jelent. Legyen szíves valaki segíteni, mert kicsit berezeltem. :)

Amúgy 17 éves vagyok, ha ez számít valamit.


2009. febr. 10. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne félj, nem fáj inkább kicsit kellemetlen. 1 perc sincs az egész. Egy pálcika szerű valami lesz, a végén gézszerű anyaggal. Ezzel fog a torkodra lenyúlni a doki, és megtörli vele. Kenetet vesz róla. Ennyi lesz az egész.
2009. febr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Szia ! Nem kell berezelni, én kb. 1 éve estem át egy ilyen mintavételen.

Az első válaszoló szerintem nagyon korrektül írta le , hogy mi fog történni.

Üdv. Barakonyi

2009. febr. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat! Nagyjából most megnyugodtam, aztán majd meglátjuk mi lesz holnap! :)

Mégegyszer köszönöm!

2009. febr. 10. 17:52
 4/5 anonim válasza:
Miért vesznek vkitől torokmintát?
2009. febr. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia !

Azért vesznek torokmintát, mert szeretnék tudni az orvosok , hogy milyen bakteriális vagy vírusfertőzés áll fenn, a gyógyszeres kezelést ennek alapján állítják be.

Üdv. Barakonyi

2009. febr. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!