Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Calici vírus, elkapásig ha...

Calici vírus, elkapásig ha nem eszek, nem hányok?

Figyelt kérdés
a családban már többen betegek. Ha addig nem eszek csak vizet iszok, lehet hogy nem fogok hányni, ha én is elkapom? mivel lehetne megelőzni a hányást még? B6 vitamin?
2009. febr. 11. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem eszel, csak legyengíted a szervezetedet, és megnő az esélyed arra, hogy elkapd a vírust. Amúgy ha üres a gyomrod, ugyanúgy lesz hányingered, legfeljebb csak gyomorsavat fogsz hányni. Ne parázz, egyáltalán nem biztos, hogy te is megbetegszel, én pl. még életemben nem voltam influenzás, pedig a családomon már többször is végigment egy-egy járvány. Ha meg mégis elkapnád, tutira túléled, ahogy a többiek is.
2009. febr. 11. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem biztos,hogy elkapod!Én anno elkaptam,de egy családtagom se kapta el tőlem!Inkább szedj vitaminokat, sportolj, sokat legyél levegőn, erősítsd az immunrendszered!
2009. febr. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Enni kell, a higiénés viszonyokra kell fokozottan ügyelni, körömkefés kézmosás WC.-után, és minden étkezés, szájba nyúlás előtt! Hipó, Flóraszept sokszor sok helyre, a fehérnemű fertőtlenítése, és gondos tárolása, mielőbbi mosása.

A hányás csak tünet, a csillapítása nem oki kezelés, a B6 nem túl sokat segít önmagában, ilyen esetekben infuzió és Torecan, meg Cerucal is kell, ált injekciókban.

2009. febr. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!