Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Én is beteg leszek, vagy...

Én is beteg leszek, vagy megúszhatom valahogy?

Figyelt kérdés

Elkaptunk valami hányásos , hasmenéses fertőzést!

Vasárnap kezdte tesóm, aztán anyu,a mama, a párom, tegnap apu is!

Tesóm nem velünk lakik,de van egy kislánya aki nem kapta el,és a férje sem!(eddig)

Én se lettem beteg,pedig érintkeztem mindenkivel!

4.nap óta valaki mindig megkapja a családban,ma a párom kollégája lett rosszul,de Ö nem tölünk kapta el.

Az lenne kérdésem, hogy Én is megkapom?

Vagy 4. nap után már nem valószinű?

Nem vagyok rosszul,tudom ez hirtelen jön,de remélem Én ebből most kimaradok!

Utálok beteg lenni, hányni!

De a doki azt mondta mindenki megkapja!

Tesóm kislánya(6hós) Ő sem lett beteg,az apja se!

vagy várjam türelemmel?

Mit tudok ellene tenni?


2011. febr. 16. 18:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Hülyeség, hogy mindenki megkapja. Attól, mert egy betegség fertőző, még nem lesz mindenki előírásszerűen beteg. A vírust hordozhatod, tovább is adhatod, de ha rajtad nem jön ki, akkor örülj neki. Sok mindent nem tudsz tenni... ügyelj a higiéniára, szedj multivitamint.
2011. febr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igyál meg minden nap egy kis pálinkát,egyél hagymát magában,esetleg kamilla teát.ezek kezelésnek és megelőzésnek egyaránt jók!
2011. febr. 16. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm jó ötlet,a pálinka,az mindent kiirt!

Igen gyakran mosom a kezem, domestosozunk az egész házba,ettem sok mandarint,gyümölcsöt!

Én azt vettem észre, ez nem immunrendszer függő, hiszen tesóm kislánya se lett beteg!

De durva az biztos!

Akkor reménykedem, hogy Én nem kapom meg!

2011. febr. 16. 18:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!