Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szedjem be az antibiotikumot,...

Szedjem be az antibiotikumot, vagy csak ártana?

Figyelt kérdés

Voltam háziorvosnál, mert köhögök már több hónapja. Nem tudta megmondani, hogy miért, elküldött kivizsgálni tüdőszűrésre, ahol semmit nem találtak, most meg tüdőgondozóba, de semmi okát nem látta az egésznek.

Viszont megnézte a torkomat, azt mondta, hogy piros. Persze most gyógyultam meg az influenzából is, ezt el is mondtam neki.

Alapjában véve teljesen egészségesnek érzem magam, de felírt egy penicillint.

Vissza kell majd menjek hozzá, de én most nem tudom, beszedjem-e vagy sem, mert semmi bajom nincs, a köhögésre meg nem tudott mit mondani.

Lehet hipochondernek hitt, aztán azért írt fel valamit? Kb 2-3 évente kell elmennem orvoshoz, csak a köhögés miatt mentem el hozzá, mert már idegesített.


2011. febr. 17. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Érdekes, hogy a semmire írt ki antibiotikumot... Mármint ha nincs is fertőzésed. Lándzsás útifű szirup, Rhinatiol, Stodal nem segít? Strepsils? Hársfatea? Nem tudom, hónapok óta tartó köhögésre antibiotikum? Nem vagy allergiás?
2011. febr. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
69%

Ember, otthon vannak?

Tudod mit csinál egy kezeletlen gyulladás a tüdőszövettel?

Ha meg genny is van, akkor rámeg az ízületre szívre, vesére!

Gyorsan azt a penicillint, ha nem elég, kérj még, vagy valami erősebbet. Mellé köptetőt, cigi stop.

Miért mész orvoshoz, ha nem szeded be amit felír.??????!!!

Akkor menj sámánhoz, homeopatához, természetgyogyóba, és köhögj. Juj.

2011. febr. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!