Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valószínűleg vírusos torokgyul...

Valószínűleg vírusos torokgyulladásom van, és antibiotikumot kaptam, Augmentin 1g? Szedjem?

Figyelt kérdés
Miért kell vírusra ezt szedni, és félek a mellékhatásoktól. Már 1 szemet beszedtem, de megbántam. Lesz bajom ha nem szedem be?
2011. nov. 2. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:

A vírusra tényleg nem ér semmit, viszont az esetlegesen szövődményként fellépő bakteriális fertőzésre (ami gyakori) kellhet.


Ha már bevetted, akkor szedd végig, nem lesz semmi bajod tőle. Egyél rendesen, az antibiotikumnak, hacsak nem hónapokon át szeded (és rendesen szeded) nincs mellékhatása.

2011. nov. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Azért nem árt mellé szedni valamilyen probiotikumot.
2011. nov. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Hát én más bajra kaptam ugyanezt, és most hasmenésem és hányásom van tőle, ezek a mellékhatásai, és rendesen szedem... plusz még hüvelygombát is okozhat, szal egyszerűen mesés...-.-
2011. nov. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!