Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi az esély arra hogy...

Mennyi az esély arra hogy újra elkapom a Calici vírust?

Figyelt kérdés

Elkaptam a Calici vírust, hétfő óta szenvedek ráadásul eléggé kemény tüneteim vannak/voltak mert eléggé gyenge a gyomrom és a beleim. Most vagyok az 5. napnál már csak nagyon enyhe bélgörcseim vannak. Ha kigyógyulok mennyi az esélye hogy újra megfertőződök? Ráadásul még gyógyszert sem kaptam csak Nospán és Daedalonon éltem :/

+ Még anyum is lehet influenzás lett... Szerintetek jövőhétre minden rendben lesz vagy lesz még + 1 szabad hetem?



Azt még hozzáteszem hogy semmi étvágyam, 5 nap alatt nem ettem semmit csak csipegettem, hánytam össze vissza, most is hőemelkedésem van.


2009. febr. 13. 11:01
 1/1 anonim ***** válasza:
56%
Általában védettséget szerez a beteg, hosszabb időre, de ettől még fontos a higiéniés szabályok betartása, mert a sok kórokozó, ha talál behatolási kaput, akkor újból győzhet.
2009. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!