Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elbambultam és nekimentem egy...

Elbambultam és nekimentem egy eléggé elhanyagolt hajléktalannak. Csak alig pár másodperc volt az "érintkezés" de parázok, ennyi idő alatt elkaphatok vmit? Pl tetű?

Figyelt kérdés
2009. febr. 14. 18:13
 1/3 anonim válasza:
100%
nem hiszem hogy elkaphatnál bármit is, azért mert hajléktalanok, még nem leprásak!
2009. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
Ugyan már! Talán a tömegközlekedési eszközökön gumikesztyűvel kapaszkodsz, szájmaszkot hordasz, és papírpénzt is kizárólag frissen nyomottat fogadsz el??
2009. febr. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezt te se gondolhatod komolyan!Ennyi erövel ki se menj az utcára mert egy hajléktalan elmehet melletted vagy éppen 1-ütt várjátok a zebránál hogy átváltson zöldre.Egy egészségesnek látszo embertöl lehet hamarabb össze szedhetsz bármit mint egy hajléktalantol.
2009. febr. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!