Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja ráz a hideg, csúnyán...

2 napja ráz a hideg, csúnyán köhögök, fáj a fejem, étványtalanság gyötör, mibajom lehet?

Figyelt kérdés
2011. febr. 23. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg orvos?
2011. febr. 23. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az orvos megmondaná, ha elmennél hozzá.
2011. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Virus? Egyel citromot, az mindig segit. :D meg meleg tea, kohoges elleni is jo.

En is beteg vagyok semmi etvagyam nincs, de tegnap lenyomtam egy zsemlet meg egy csirkecombot es sokkal jobban vagyok.:) szoval vedd te is ramagad az evesre, fontos a taplalek.

2011. febr. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én is eszek azért, de sokkal kevesebbet mint amennyit általában szoktam. :O

ma megyek dokihoz.

2011. febr. 23. 11:23
 5/8 anonim ***** válasza:

"influenzaszerű" megbetegedésre gondolok

kb. lázcsillapítót meg jótanácsokat fogsz kapni

2011. febr. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2500 Ft volt a 3 gyógyszer amit kaptam. :O

és nem volt benne semmi vitamin, sem jótanács. :D

2011. febr. 23. 20:38
 7/8 anonim válasza:
A hidegrázás a láztól van, meg a gyengeség, vagy esetleg még lehet a hidegrázás a hasmenéstől is. A köhögés meg ha megfáztál rámegy a takony a torokra. A fejfájás meg az orrüregben lerakódott takony miatt is lehet. Étvágytalanság meg a láztól és gyengeségtől, legegyszerűbb feküdni egész nap és sok sok vizet, teát inni. Enni ilyenkor olyanokat érdemes, ami nem nehéz kaja, de lecsúszik és jól esik, mivel a szervezetet ígyis megterheli a megfázás nemhogy még zsíros kajákat is le kelljen bontania. Én Centrum multivitamint ajánlanék vagy pedig napi 500 mg-os C-vitamint. Ha nagyon fáj a fejed nyugodtan vegyél be pl. Algoflexet vagy Advil Ultra vagy valami hasonló, de pl. olyan célszerűbb, amiben van lázcsillapító is és fájdalomcsillapító, meg gyulladáscsökkentő. Orrüregtisztításra meg sok zsebkendő, nagyon semmi sem fog használni úgyse. Maximum ha nagyon akarod beállsz a zuhany alá és előrehajolsz majd a fejed oldalra hajtod és a kezedet az orrodhoz teszed úgy, hogy csak a felső orrlukadba menjen a víz ami a kezedben összegyűlik és az alsón pedig kifolyik. Közben a szádon simán lélegezhetsz. Kicsit kellemetlen csak az érzés, de meg lehet szokni, olyan mint amikor az uszodában a víz belemegy az orrodba. És ezt kétszer háromszor megismételed, és a végén mindig jól kifújod az orrod. Nekem egy-két órára legalább elállt az orrfolyás. Pedig volt olyan is, hogy egész este félóránként felébredtem fújni. De 2 hét alatt átment rajtam a nyavalya. Jó egészséget! Üdv.: Ghoststealer
2011. febr. 24. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt elég olcsón megúsztad. :D És végülis mit mondott, milyen betegség?
2011. febr. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!