Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szerintetek baj hogy nem...

Szerintetek baj hogy nem tudok hányni?

Figyelt kérdés

Lehet hülyén hangzik,de nem tudok hányni.Nem mintha akarnék,de furcsának tartom hogy most is végigsöpört rajtam ez a vírusos betegség. (hányinger,hasfájás),és még sem terített le engem úgy,mint mást.Vannak emberek akik nem tudnak hányni? És ha igen,miért?

Köszönöm szépen előre is.


2011. febr. 27. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Azért nem hánytál, mert pl erősebb az immunrendszered mint másnak. Én is elkaptam, de nekem meg még a hasam sem ment, csak fájt. Pedig én is hányhattam volna, hasam is mehetett volna, csak nekem erősebb volt az immunrendszerem, és így szinte csak görcsölt a hasam.
2011. febr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm. :)
2011. febr. 27. 10:40
 3/8 A kérdező kommentje:
azt megkérdezhetem hogy kaptál-e valamilyen gyógyszert?Mert nekem az orvos csak B6-t írt fel hányinger ellen.
2011. febr. 27. 10:40
 4/8 anonim ***** válasza:
Írt fel görcsoldót, meg mondta hogy sok vizet igyak + diéta. Azt hiszem ennyi.
2011. febr. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nekem is ezt mondta,gondoltam azért megkérdezem. :) megy a zöld pancs.
2011. febr. 27. 10:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi! :)
2011. febr. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha meg tudsz inni 4 liter tejet egyhuzamban és nem hányod ki akkor valóban szuperképességekkel rendelkezel és nem tudsz hányni...
2011. febr. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy nem tudsz hányni!!! Borzasztó érzés hányni! Én soha nem kivánnám még a legádázabb ellenségemnek sem hogy hányjon!
2011. máj. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!