Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nővérem elkapott egy vírust.20...

Nővérem elkapott egy vírust.20 percenként szalad hányni, stb. Hogy védekezzünk hogy a család többi tagja ne kapja el?

Figyelt kérdés
2009. okt. 31. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Lakjatok másik lakásban, amíg meg nem gyógyul.


Hordjatok mindannyian maszkot, mossatok alaposan kezet vécé előtt és után is. És még így is lehet, hogy valaki elkapja közületek.

2009. okt. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Valószínőleg rotavírusnak hívják.Orvos és injekció nélkül nem biztos,hogy abba tudja hagyni.Nem valószínű, hogy elkapjátok.
2009. okt. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
". Kevésbé súlyos formában jelentkezhet nagyobb gyermekeken, felnőtteken. Ha egy közösségben, családban felüti a fejét a fertőzés, gyorsan és sajnos elég biztosan minden gyermek, gyermeket ápoló felnőtt megbetegszik"
2009. okt. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
háteznagyonjóhír.. és olyat nemtudnál irni hogy mit tegyek hogy nebetegedjen meg minden ottélő gyermek és a gyermeket nevelő szülő?-_-
2009. okt. 31. 12:21
 5/8 anonim ***** válasza:

olvass utána..google a barátod ;)


[link]

2009. okt. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A lényeg: a fertőtlenítés. A kézmosás, a kilincsek lemosása, mosdó, WC, fürdőszoba naponta többszöri fertőtlenítése, külön evőeszközei, pohara legyenek, amit külön, fertőtlenítve mosogattok. A fogkeféjét pedig majd dobja ki. Ti is és ő is szedjetek c-vitamint (persze ő a kezelés mellé, amit felírtak neki).
2009. okt. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
immunrendszertől függ,hogy mennyire erősen jön ki rajtatok de ez a fertőzés 3-5 napig tart.Nálunk mikor a lányom elkapta ő is és a párom is hányt és ment a hasa.Nekem csak hasmenésem volt.Sok folyadék.
2009. okt. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
énis voltam így, de nekem egy egyszerű bélfertőzésem volt. 2 nap alatt meggyógyultam és senki sem kapta el a családban.
2009. nov. 1. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!