Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüdőgyulladással benntartanak...

Tüdőgyulladással benntartanak néhány napig a kórházban?

Figyelt kérdés
Régóta tartó, 37,5-38 fokos hőemelkedésem van, végtagfájdalom, száraz köhögés, és rettenetesen szúr a hátam és a mellkasom. Valószínűleg tüdőgyulladás. Kb 1 hónapja folyton köhögök. Ha régóta vannak tüneteim, benntarthatnak a kórházban néhány napig?
2011. febr. 27. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én H1N1-es voltam,és még engem se vittek be.Kb.50ezer ember van megfázva,gondolod van annyi hely a kórházban?.
2011. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nemfognak, csak súlyos esetben. én 1hónapja szenvedek vele, kaptam antibiotikumot, 2hétig szednem kellett és még mindig fáj kicsit a tüdőm. menj orvoshoz, holnap, és irass gyógyszert.
2011. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem valószínű. Nekem tüdő és mellhártya gyulladásom volt, 40fokos lázzal, a dokival megegyeztünk, hogy nem tart bent, hanem bejárok infúziós antibiotikum kezelésre (nálam a minél gyorsabb hatás volt a lényeg, ezért nem kaptam tablettát). Végül azért maradtam bent, mert folyadék is volt a tüdőmben.

Sima tüdőgyulával hazamehetsz aztán pihi meg antibiotikum 2 hétig.

2011. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!