Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez bizonyítja hogy hív pozitív...

Ez bizonyítja hogy hív pozitív lennék? Úgy félek

Figyelt kérdés

Kb 2 és fél 3 hónapja voltam valakivel (nem fontos ez most) hanem hogy olvastam hogy lehet az AIDS későbbi tünete meg nem szűnő hasmenés, végtagfájdalom. Én ma székeltem hígat (de csak 1-szer) és félek nehogy hasmenésem legyen. A jobb kezemen belűl ott a csuklómnál is fáj, nem mindíg, de gyakran. Néha meg a másik kezemnél fáj picit a könyöki résznél.

(a végtagfájdalom tul.kép. milyen?)


Annyira félek, em akarok meghalni, nem akarom elkeseríteni a szüleimet, de nagyon félek hogy nehogy hív pozitív legyek:( Szerintetek lehet ez az?


(lécci normális válaszokat, oltogatásra most semmi szükségem:( )


2011. márc. 1. 18:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ez inkább a belemagyarázós kategória. ha esetleg voltál megfázva, esetleg enyhébb láz az már inkább tünet lenne, bár ebben a téli időben ez se jelentene biztosat..


ha félsz menj el vérvételre, előtte csinálnak tesztet, vagy akár szűrésre.

2011. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
általában a sorozatok megfázás a valószínű jel. most vírusszezon van, lehet, h tök simán benyaltál vmit. menj el vérvételre a nemibeteg gondozóba... akkor rudnak biztosat is mondani. a jövőben meg egy estés kapcsolatoknál használj gumit...
2011. márc. 1. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát múlt héten beteg voltam, láz ugyan nem volt de haragos vörös torok, valamint nátha ami kb szerdán-csütörtökön jött még mindíg tart picit :S
2011. márc. 1. 19:04
 4/19 anonim ***** válasza:

Nem a hasmenés fog jelentkezni először. Van, akinek a megfertőződés után van influenza vagy mononukleózis szerű tünete, de ez láz, elesettség, fejfájás torokfájás, esetleg kiütés formájában jelenik meg.

A végtagfájdalom nem lokalizálódik egy-két helyre, hogy a csuklód meg a könyököd, hanem egy iszonyú elesettség, kb. mintha kerékbe törtek volna, minden porcikád fáj.

Ne pánikolj, ha nagyon aggódsz, menj el szűrésre.

Ja, és ha hasmenésed lesz, akkor se pánikolj, mert ez az aktuális vírus.

Én pár hónapja estem át egy ilyen bepánikoláson, nálam a vérkép eltérés is arra utalt, hogy erős fertőzésem van, de szerencsére nem az volt.

2011. márc. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A kis nátha és a kis torokfájás nem HIV tünet:-) Amit angol oldalakon összeolvastam róla, ott az volt, ha van tünet fertőződés után (amit akut retrovirális szindrómának, ARS-nak hívnak, ha tudsz angolul te is utána tudsz nézni), akkor azt úgy írják le a betegek, hogy "életük legrosszabb influenzája" volt. Vagyis nem egy enyhe rossz közérzet, hanem maximálisan ágyban fekvő agonizálás.
2011. márc. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
utolsó: ez igaz?:O és mindíg ez jkelentkezne? mert ha ez igaz akkor m,egnyugtattál:O
2011. márc. 1. 20:31
 7/19 tetris ***** válasza:

Ha már így járál, egy vértesztet mindenképpen érdemes lenne csináltatni, bár nem tudom a vírus 2-3 hónap lappangás után már kimutatható lenne-e.

Elég valószínűnek látszik, hogy megúsztad a dolgot, de ezt nem tudhatod biztosan.

Tanulj ebből az esetből, legközelebb legyen több eszed, és használj óvszert!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2011. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, tudom mindenképpen csináltatok csak a kommenteted hirtelen nagyon félreolvastam :O:) pl : megúsztad helyett megszúrtad ......Sajnos nem tudom közbejáccik-e de én olyan vagyok aki nem elég hogy aggódik de a betegséget be is képzeli(magyarán ha már 1 tünet is stimmel), lehet pánikbveteg vagyok, nem tudom, de nemtudom közrejáccik - e az erős félelmem(pánikom)
2011. márc. 1. 21:56
 9/19 anonim ***** válasza:
nem pánikbeteg vagy, csak paranoid és hipochonder:D sztem kutya bajod sincs. nagyon kicsi rá az esély, h hiv+ legyél.
2011. márc. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
köszi:) paranoid? az mi? amúgy téll egyik nap fogott el rettenetesen a pánik:Sés azóta megy ez
2011. márc. 1. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!