Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit csináljak, hogy ne kapjam el?

Mit csináljak, hogy ne kapjam el?

Figyelt kérdés
Ha a családba elkapták a hasmenéses vírust, mit csináljak, hogy én ne kapjam el? Alapból is van vmi baja a gyomromnak, nem hiányzik, hogy még ezt is elkapjam...
2011. márc. 3. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát jobban járnál, ha pár napra máshol tanyáznál, de ha nagyon parázol tőle, akkor a wc-t, kádat, csapot domestosozd le, mielőtt te is használod. Ez nem biztosíték. Nálunk most ér körbe a családban.
2011. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ...
2011. márc. 3. 17:21
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem csak a wc-t kell ilyenkor fertőtleníteni.Én 3 éve kaptam el az anyukámtól,úgy hogy megfogtam a ruháját hogy kimossam.Ennyi.Mindent amit megfog,fertőtleníteni kell,és kerüld az érintkezést vele....ajtókilincset,wc-t,kádat...amihez hozzáér.Én így szoktam,és eddig megúsztam(3 éve nem kaptam el ezt a vírust)....rengeteget mosok kezet.
2011. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi
2011. márc. 3. 17:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Szigorú kézmosás, vitaminok,és kezdj el probiotikumot szedni, sok szellőztetés,semmi más nem véd ez ellen... meg a szerencse.
2011. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
49%

C-vitamin, Echinacea, tyúkhúsleves! A leves kiöli a baktériumokat, vírusokat...


Tegnap olvastam ezt a cikket a H1N1-gyel kapcsolatban ugyan, de ha megelőzésről van szó bármilyen bacillus, vagy vírus ellen jó! ;)

[link]

2011. márc. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Probiotikumot szedek már fél éve a gyomorproblémáim miatt, meg 2hónapja vitamint is rendszeresen, sőt még Magne B6-ot is! A többit igyekszem betartani.

2011. márc. 3. 19:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!