Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy oldjam meg, hogy ne...

Hogy oldjam meg, hogy ne kapjam el ezeket?

Figyelt kérdés
A problémám az, hogy ősztől tavaszig kb. 2 havonta otthon vagyok egy hetet torokfájás, köhögés, takonykór, esetenként hőemelkedés a baj, néha hasmenés. Szóval semmi különös. A munkahelyemen látom, hogy van, aki 3-4 havonta beteg így, van, aki meg egy évben egyszer. Engem már nagyon zavar ez, hisz felnőtt ember vagyok, nem óvodás. Miért van ez? EGy légterű irodában vagyunk sokan, és valaki mindig beteg, letüsszent, leköhög engem is, mást is. Én elkapom, más meg nem feltétlenül. Köszi
2010. dec. 7. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! először is szedj valamilyen multivitamint, egyél sok-sok zöldséget, és gyümölcsöt.

Nálunk bevált módszer, hogy ha érzed, hogy rosszul vagy, de tényleg, akkor, ne mikor már nyakig benne vagy!

Na akkor egyél egy kis pohár tejfölt, hozzá pedig egy pár gerezd fokhagymát! Se kenyér hozzá, semmi. csak a tejföl, és a fokhagyma!:)


22L

2010. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Propoliszos méz. Sok gyümölcs, C-vitamin.
2010. dec. 7. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ki kellene takarítani a klímát a munkahelyeden. Továbbá aki beteg, az maradjon otthon.
2010. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szuper ötlet a fokhagyma és a propolisz. Bár mindkettőről hallottam, de most nem jutottak eszembe. Mindenkinek köszönöm.
2010. dec. 8. 08:30
 5/5 anonim válasza:
csipkebogyótea!! sok benne a c vitamin
2010. dec. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!