Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vérő széklet, vilagos piros...

Vérő széklet, vilagos piros vérrel, es mar a wc-ben is látszik vastagabb csikban, aranyér?

Figyelt kérdés
Elejében csak a wc-papiron latszódott enyhébben a vér, voltam is vele orvosnál, az csak megnyugtatott (simán lerázott), hogy több embernek is van hasonló problémája, es csak aranyér. Valahogy bele is nyugodtam, de most pár napja erősen meglátszik a papiron, es a wc-ben is vastagabb csikban. Nem tudom mennyi köze lehet hozzá, de fárattabnak érzem magamat a szokásosnál.Nem tapasztaltam semmi sulyváltozást, vékony alkat vagyok. Amit nagyon furcsának találok, hogy nem túl sokat eszem, de utobbi időben napi 2x is el kell mennem wc-re.
2009. febr. 19. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp menj orvoshoz, és erőszakolj ki egy vastagbéltükrözés. Élénkpiros vér, a bélszakasz alsó traktusából jön. Ha nem ad beutalót, akkor ha megteheted menj privát úton. Vagy legalább egy székletvértesztet csináljon a dokid.
2009. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehet aranyér vagy repedés a végbélen, esetleg daganat vagy polip is. Előbbi 2 esetben a vér a széklet felszínén van, az utóbbiaknál el van keveredve vele kicsit. De nem jó találgatni, jobb, ha orvoshoz mész. Valószínűleg a vérszegénység miatt vagy fáradtabb.
2009. febr. 19. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!