Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit ajánlanátok immunerősítésr...

Mit ajánlanátok immunerősítésre és gyulladásos bajokra?

Figyelt kérdés

Kb. tél eleje-közepe óta szinte folyton begyullad valamim, torkom, mandulám, fülem, nyirokcsomóim, minden vackot elkapok, elég egy hidegebb szeles idő, és estére már meg is betegszem, hiába öltözök fel rendesen.

Minden nap rengeteg friss és főtt zöldséget és gyümölcsöt eszek, iszok gyógyteákat, jó magas a folyadékbevitelem, eszek minden tápanyagot rendesen és még vitamintablettákat is szedek, de mégis folyton megtámadnak ezek a gyulladásos bajok. Az antibiotikumok, amiket kapok rájuk meg persze kikészítenek, hasmenésem van tőlük. Használni használnak, de az újrafertőződés így is nagyon gyakori. Mit tehetnék, ehetnék, ihatnék vagy szedhetnék, hogy ellenállóbb legyen végre a szervezetem?


2011. márc. 13. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:
A manduládat nem akarták még kivetetni? Lehet,hogy attól van a baj...ha ennyi mindent teszel az egészségedért,akkor nem értem,hogy mi lehet a gond,szerintem a mandulád miatt.
2011. márc. 13. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Az orrmanduláimat kivették, amikor gyerek voltam, de a manduláimat soha, pedig gyakran begyulladtak, most is torok és mandulagyulladással, antibiotikumokkal megpakolva ücsörgök itthon ezen a szép, tavaszi napon (wc-től túl messzire nem akarok eltávolodni). Meg sajnos gyullad minden más is, és egyszerűen nem értem miért ilyen vacak az egészségem, tényleg már-már mániásan próbálom óvni és javítani, de semmi eredmény.
2011. márc. 13. 16:13
 3/7 anonim ***** válasza:

Én is mindig így járok, csak annyi a különbség, hogy mindkét mandulám megvan. Nyáron elfogok menni kivizsgáltatni magam, ha másnem magánrendelőbe, mert ez így nem állapot.

Igazából hasznos választ nem tudok adni, ne haragudj.

Jó egészséget!

2011. márc. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sya,hát sajnos nekem sem használ nagyon semmi,mióta korházba kerültem mononukleózissal,azóta olyan gyenge az immunrendszerem h minden felső légúti nyavaját elkapok.én vitaminokat eszem..de még így is elkap minden :S 2havonta dokihoz járok :S elég rossz,de ez van,már a fájdalmat is kibírom,mert mindig az jár a fejemben hogy volt ennél sokkal rosszabb...
2011. márc. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumok a belben levo jobarat bakteriumokat (is) megolik. A bakteriumokra a belekben azert van szukseg, hogy segitsek a tapanyagok (vitaminok) felszivodasat.

Nagyon fontos: antibiotikumos kezeles utan fogyassz probiotikumot. Ami a cukros, mesterseges szinezekes joghurtban van az szinte semmi. Keress a neten vagy gyogynoveny boltban olyat, amiben van acidofilusz, bifidusz meg a tobbi -filuszos ize.


Tovabba: a fokhagyma a legjobb termeszetes antibiotikum, amire a szervezet sosem valt ki immunitast. a legjobb, ha ehgyomorra osszeapritva lenyeled vizzel. A kellemetlen szaga fel egy ora mulva elmulik es utana reggelizhetsz. Csak akkor okoz a fokhagyma budos szajszagot, amikor az ember kajaval eszi. Ehgyomorra edd, es nem leszel tole budos. Amugy meg kit erdekel, inkabb egeszseges legyel mint joszagu.


Megkerdezhetem hany eves vagy? Ha mar elmultal 30, akkor nem artana egy teljes colon detox, azaz belrendszeri tiszitot elvegezni. Meglepo, de a felnottek legtobbjenek kb. 3-4 kg felesleges lerakodott "ize" van a beleiben, amit csak egy szigoru tisztitokuraval lehet eltavolitani. (irj privit ha erdekel, leirom hogy kell).

Amikor a belfalra le van rakodva az evek soran felhalmozott salakanyag, akkor az meggatolja, hogy a vitaminok felszivodjanak, es akkor ehetsz napi fel deka Cvitamint, semmi haszna nem lesz.

2011. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Health starts in the colon. - Az egészség a bélben kezdődik.
2011. márc. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a mandulád miatt.


Amúgy az immunrendszert nem lehet erősíteni - illetve nem is kell, hacsak nem vagy HIV+ -, és nem is tud legyengülni, ill. nem attól leszel beteg....

2011. márc. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!