Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Sósborszesz herpeszre?

Sósborszesz herpeszre?

Figyelt kérdés
Tényleg jó rá? Vettem egyet ma gyógyszertárban, de nem tudom, hogy minden fajtája jó-e rá. A gyógyszerész Naturland-es terméket adott, ez van ráírva: Spiritus menthae cum sale. Mi a véleményetek?
2011. márc. 17. 13:22
 1/7 szilvo79 ***** válasza:
én sose próbáltam,de szerintem nem biztos,hogy jó lesz!gondolom nagyon szárít,arra vigyázz,csak a herpeszt kenjed be vele!
2011. márc. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha még nem jöttek ki a kicsi hólyagok, elég, ha jégkockával lefagyasztod. A sósborszesz szárít, és fertőtlenít. Hasonló esetben jó a fogkrém is rá.
2011. márc. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) Még egy kérdés. Régen vettem egyszer borszeszt, de az nem ilyen volt, az ilyen zselés állagú volt, ez meg teljesen folyékony. Befolyásolja az állag a hatékonyságát?
2011. márc. 17. 14:10
 4/7 anonim ***** válasza:
én nem próbáltam a sósborszeszt, csak a herpach nevű tapaszt, de az bejött, mert gyorsan meggyógyul tőle.
2011. márc. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
ha nagyon gyakran kijön, érdemes magadnál tartani kis üvegben szájfertőtlenítőt, mindegy melyiket, kiszaladni a mosdóba és bekenni vele a kérdéses részt, és nem kell jégkockát vadászni vagy a hideg víz alatt álldogálni vadidegen helyen. attól elmúlik, ha netán még sincs nálad és kijön, akkor herstattal kend be, az úgy húzza vissza a fertőzést, hogy nem fáj a gyógyulás, mint a többi leszárítós krémnél, úgyhogy egy fokkal kellemetlenebb a fertőzés.
2011. ápr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dolus válasza:
Én nem merném rákenni a számra mert biztosan csíp. A fájdalommentes kezelés híve vagyok meg a természetes cuccoké. Ilyen a herstat kenőcs is. Nekem ez vált be eddig a legjobban. És 3-4 nappal hamarabb meggyógyul. :)
2011. jún. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2011. aug. 25. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!