Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpeszre valami gyógymód?

Herpeszre valami gyógymód?

Figyelt kérdés
Hétfőig el kellene múlnia. A Tapasz nem segít rajta, és nem tudom mit tehetnék még rá. mázlim, hogy csak hólyag van rajta, az is már 3 napos, szól kicsi, és nincsen feldagadva a szám. Neogranormon jó lehet? Mit ajánlotok? A Zoviraxxal már besültem..
2011. júl. 15. 09:04
 1/2 anonim válasza:
Nekem a fogkrém vállt be.Valami jó erős mentolossal kend be és hagyd rajta megszáradni.Egy próbát megér.
2011. júl. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

A tapaszt mennyi ideig használtad?

Amúgy: ne menj napfényre,mert az még jobban kihozza.

Jó lehet rá a : fogkrém, ecet, vagy egy kis arcszesz-ezek fertőtlenítik....

Ami nekem a legutóbb bevált (én mindig is lelkes használója vagyok a tapasznak és jó nekem) a HERSTAT krém!! Az akkor is gyógyít,ha már kijött,az is rengeteget segített nekem!

Ha még van tapaszod tedd rá,mert ha kimész napfényre,akkor legalább nem jön ki jobban,mégha nem is mulasztja nagyon,de nem egyből szedi le az sem.


Van amikor a tapasz nekem sem hat...ilyenkor fogkrém és társai,de mikor milyen állapotban kapom el.


Megelőzheted: Propolisszal-immunerősítő nagyon jó,valamint Lizin C-vel,ami szintén erre van!


Jobbulást.

2011. júl. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!