Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tényleg pajzsmirigy lehet?

Tényleg pajzsmirigy lehet?

Figyelt kérdés

Körülbelül 3 hete a hasam változó időközökben fáj, olyan mintha csikarna. Étvágyam jó, hányingerem nincs egyszóval nincs más tünetem.

Elmentem orvoshoz akivel labort csináltunk, és kimutatta h gyulladás van a szervezetemben és h a pajzsmirigyemmel is gond van. Szerinte a két dolog összefügg és emiatt vannak gyomorfájdalmaim. De én nemigen értem h pajzsmirigy alulműködésnél hogy fájhat a hasam.

Ami még bosszantóbb h mire eljutok pajzsmirigy vizsgálatra az jópár hónap és ha nem ez áll a gyomorfájás hátterébe akkor addig is súlyosbodhat bármi legyen is. Megköszönnék minden tanácsot v tapasztalatot amit írtok. 22/F


2011. ápr. 16. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigy alulműködésének egyik jele, a székrekedés. Lehet, hogy emiatt fáj a hasad? Akupunktúra során is a pajzsmirigy betegségeket a vastagbél, az epehólyag és a kormányzó meridián pontjain keresztül kezelik.
2011. ápr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia! Nincs székrekedésem és nem is megy a hasam, az teljesen normálisan működik. De a hasfájás olyan mint mikor csikar vkinek a hasa de nálam nincs más tünet. Semmi más tünetem nincs.
2011. ápr. 16. 11:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez nem a pajzsmirígytől van. Nekem higyj, ne az orvosnak. Én értek hozzá hiszen 3 évig tanultam központifűtés szerelőnek. (Remélem megértetted mit szeretnék ezzel mondani.)
2011. ápr. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem értem :) Csak hát az aggodalom :(
2011. ápr. 17. 11:13
 5/5 anonim ***** válasza:
az orvos megnézte a tsh szintedet? mert az a legfontosabb ilyenkor!
2012. febr. 20. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!