Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Vitiligo pajzsmirigy alulműköd...

Vitiligo pajzsmirigy alulműködés vagy túlműködés esetén alakulhat ki?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy nem feltétlenül van pajzsmirigyprobléma a háttérben, de ha van, akkor alul- vagy túlműködik?
2011. máj. 11. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Vitiligo: autoimmun betegséggel hozzák kapcsolatba, semmi köze a pajzsmirigyhez.
2011. máj. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vitiligós vagyok. Most küldött el az orvos pajzsmirigy-kivizsgálásra, mert összefügghet vele.

Az orvos csak tudja.

2011. máj. 12. 06:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Hmm..erről még nem is hallottam...Vitiligós vagyok, és pajzsmirigy alul működésem van..

Kiderült valami Nálad?

2011. jún. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

jaj,remélem még olvassátok.

pajzsmirigy alulmüködésem van,nem kezeltetem.

észrevettem néhány fehér foltot a karomon...

kiderült valami?

2011. dec. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szió ! Én olykor-olykor visszatérek, és olvasom, h van e valakinél vmi javulás..

Hát én már két éve szedek a pajzsmirigy alulműködésemre gyógyszert, de a legutóbbi vérképemben is még kicsit emelkedett volt..aztán így,h ez is van ,meg mellette vitiligó is, elkezdtem a életmódváltást, ami eddig nagyon bejött..Gluténmentesen étkezem, nem fogyasztok tejterméket ( igazából a Paleolit életmód adta az ötletet). Gondoltam kipróbálom, mit veszíthetek..lassan már fél éve csinálom, és a korábbi haspuffadásom megszűnt, jobb a közérzetem, és a foltjaim sem mutattam jelentős növekedést. Érdemes erről elolvasni a könyvet, sok érdekes dologra jön rá közbe az ember miközben olvassa..hogy mi mindennel van összefüggésben..vagyis lehet..igazából azt mondják, hogy ahhoz hogy valaki igazi változást tapasztaljon, el kell tellnie fél évnek..én nekem ez még csak most jött el..úgyh még várok :)

amúgy anyukámnál is pajzsmirigy alulműködés volt jelezve TSH 6,3) ÉS ő is ez a "diétát" folytatja, és múltkor más miatt volt vérképen és a TSH-ja lecsökkkent 3,0 körülre...úgy, ahogy azt a könyv megírta..

én nyár elején megyek vérképre, majd kiderül.

Ha bármi kérdésem van, írj privátba is nyugodtan !

2012. febr. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!