Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Évekkel ezelőtt mutatták ki...

Évekkel ezelőtt mutatták ki nálam a HPV-t. P2-es lett az eredményem. Ezt át tudom adni a pasinak? Ha igen, mennyi idő mutatkoznak tünetek?

Figyelt kérdés
Nagyon megijedtem,mert most volt itt exem,akivel már több mint egy éve voltam és azt mondta feljelent,ha bármi baja lesz.De én akkor még nem nagyon tudtam erről a betegségről.Soha nem kaptam rá gyógyszert,semmit.
2009. márc. 4. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A HPH már a tinilányok nagy részének szervezetében is jelen van, de a férfiakat nem szokta megbetegíteni. Amúgy még ha trippered lenne, sem jelenthetne fel a volt párod, még ilyen hülyeséget! Egyébként nem mindegy, milyen kockázatú a vírus (hányas számú), mert az alacsonyabb kockázatúakat az egészséges immunrendszer legyőzi. Csak akkor igényel kezelést, ha elváltozást okoz a női nemi szerven.
2009. márc. 4. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"A HPV-fertőzések jó része immunválaszunk segítségével 2 év alatt meggyógyul. Követéses vizsgálatokban, a különböző időpontokban vett minták eredményeit összehasonlítva, a fertőzöttek csupán 6%-ában volt kimutatható a HPV két egymást követő mintavételkor, ami a spontán gyógyulási hajlam mellett tanúskodik."


Az első válaszolónak: A HPV nem tripper, előbbi vírusos, utóbbi bakteriális fertőzés.

2009. márc. 6. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok: természetesen tudom mi a különbség, nem is ilyen értelemben hasonlítottam össze.
2009. márc. 6. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!Csak nagyon nem hagy nyugodni ez a feljelentős dolog.Utánna néztem azóta a betegségnek és mindenhol azt írják,hogy a P2 normális,teendő nincs.2008.júl-ban voltam utoljára vizsgálaton,akkor is ez volt.
2009. márc. 6. 12:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, nekem 10 évvel ezelőtt derült ki, hogy HPV 18-as fertőzésem van (a legmagasabb kockázatú), ami máhszájsebet okozott, de a rákszűrésem szerencsére P2 volt. Megjegyzem, hogy nem volt sok partnerem, sőt, mégis valahogy elkaptam. A biztonság kedvéért megműtöttek, azóta semmi gondom nem volt, még az addig rendszeres enyhe folyásom is megszűnt. Minden évben megkérdezem az orvostól, hogy nem lehet-e baj, de minden alkalommal megnyugtat, hogy nem kell vele foglalkozni, ha a rákszűrés eredménye jó. Az meg, hogy a barátod ilyenért feljelentene... hát ez jó vicc! Ne foglalkozz vele!
2009. márc. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

2. vagyok. Szerintem nem jelenthet fel ilyenért. Egy vicc az a srác ha iyleneket beszél.

Az első válaszolónak: Bocsi, félreértettem amit írtál!

2009. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!