Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tüszős mandulagyulladásom...

Tüszős mandulagyulladásom van. Mennyire veszélyes az hogy nem tudok enni?

Figyelt kérdés

Még a teát is nehezen préselem le a torkomon, és már nem ettem pár napja. Ha állok összecsuklik a lábam, nagyon rossz... egyáltalán ha kapok antibiotikumot, mikor kellene hatnia? Mert mintha nem akarna hatni, azok a csúnya fehér izék meg még ott vannak a torkomon. Gusztustalan!

Kérlek írjatok!


2011. ápr. 26. 18:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor beteg az ember, egyáltalán nem baj, ha nem eszik pár napig, viszont inni nagyon nagyon sokat kell. És nem árt valamit enni is az antibiotikumhoz. Ilyen leveskockás leves kevés tésztával vagy mondjuk híg törött krumpli stb...
2011. ápr. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ennék én de mintha marná minden a torkomat :( Voltam már ilyen beteg de ez a marós dolog új. Mintha minden savból lenne :(
2011. ápr. 26. 18:15
 3/8 anonim ***** válasza:
A tüszős mandulagyulladás azért veszélyes mert roncsolja a mandula szöveteit hegesedés lép fel elveszti a mandula a funkcióképességét és a végén egy baktérium táptalaj lesz belőle ahonnan a szervezet más része is fertőzést betegséget kaphat. Tehát nem védi a szervezetet hanem inkább betegíti.Ezért kell rögtön antibiotikummal kezelni mert az elpusztítja a baktériumokat és a mandula állaga nem romlik.
2011. ápr. 26. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már szedem az antibiotikumot 3. napja (félreérthető voltam bocsánat) Mikor hat??? :'(
2011. ápr. 26. 18:17
 5/8 anonim válasza:
Nekem is minden marós volt, bár az egy kiadós buli után a sok h@nyástól. Szétmarta a gyomorsav a torkom. Én jégkrémet ettem, mert az hűtötte és volt is benne egy kis kalória.
2011. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Ja, ez már régi kérdés. Már azóta biztos meggyógyultál.
2011. máj. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, borzasztó volt, köszi azért :)
2011. máj. 26. 09:51
 8/8 anonim válasza:
Nekem is ilyen van MOST, és lekopogom annyira már nem fáj, de én pl.:krumpligulyásból szedtem ki krumplit, összenyomtam, és tettem rá egy kis gulyáslevet.Én ezt ettem. ;)
2011. máj. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!