Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A hányásos vírusok miért pont...

A hányásos vírusok miért pont éjszaka jönnek ki?

Figyelt kérdés
Két kislányom most esett át ezen a víruson, éjszaka hánytak mindketten. Ennek mi az oka??? Ha még este semmit nem érzek, jól vagyok, lehet, hogy éjszaka én is arra ébredek, hogy hánynom kell?? Vagy hogy működik ez az egész? Van egy kisfiam is, ő még bébi, féltem, remélem, hogy nem fog ő is éjszaka hányni.
2011. ápr. 29. 23:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában nappal kapod el, hiszen akkor vagy emberk között, és idő kell, míg eléggé megsokszrozódik a vírusszám, hogy a szervezet reagáljon rá, nálad ez pont estére esik.
2011. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Anyukámra is éjszaka jött rá a hányás, ő 4 x hányt és annyi, utána csak a hasa ment. Nekem meg úgy volt, hogy hajnali 5től rosszul voltam, fájt a hasam, tiszta fura volt minden és 7kor meg hánytam, én csak egyszer hánytam egész vírus alatt és 3 napig ment a hasam.
2011. ápr. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is éjjel hányok.
2011. ápr. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én életemben 1szer hánytam, de az este volt :D 14/L
2011. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ELŐZŐ vook vagyis hogy éjjel
2011. máj. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!