Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tegyek ha elfogy a ventoli...

Mit tegyek ha elfogy a ventolin éjszaka?

Figyelt kérdés
Töbször volt már ilyen és nem tudom mit csináljak mert egész éjszaka fulladok.Éjszaka nem tudok elmenni gyógyszertárba. Ha tudtok mondjatok tippet.
2010. szept. 19. 11:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tartalékolj be belőle,hogy ez ne történhessen meg:)

2010. szept. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vegyel kettot, nekem is mindig ejszaka fogy ki, ezert mindig kettot iratok fel, es mihent az elso kifogy iratom az ujabb adagot.

Asztmaskent ne legyel olyan felelotlen, hogy nincs tartalek gyogyszered! Plane Ventolin...

2010. szept. 19. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezek jók de egyéb mondjuk balaton egy hónapig. és az orvos nem hajlandó 2 nél többet felírni és a közeli gyógyszertár 4 km re van és a g*ci nem adja ki a gyógyszert hiába mondom neki hogy úgy tudom hogy SOS esetén ki lehet adni
2010. szept. 19. 12:07
 4/7 A kérdező kommentje:
vmi mondjuk sós inhalálás forrásban lévő vízben. vagy hasonlók
2010. szept. 19. 12:08
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ha asztmasan csak ventolint hasznalsz, akkor felre vagy kezelve. ez csakis arra valo, hogy surgos esetben megnyissa a legutakat. Ez nem a gyogyszer, csak tuzoltasra jo. Emmel meg kell valami, amit rendszeresen szedsz, pl pulmicort vagy ilyesmi. Ha minden nap beveszed a hosszuhatasu gyogyszert, akkor nem nagyon van szukseg a ventolinra, csak extrem esetben.

szedsz valami mast is?

2010. szept. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hívd a mentőket.
2010. szept. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
nem szedek mást, köszönöm a tanácsokat
2010. szept. 25. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!