Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 6 hete mandulaműtét, most...

6 hete mandulaműtét, most orrvérzés, fülfájás baj lehet? Sos!

Figyelt kérdés

6 hete volt a kislányomnak mandulaműtéte plussz a fülét szurták.Voltunk kontrolon is eddig semmi baja nem volt.

Most egy kicsit meghülhetet,mert egy kicsit folyt az orra és 2 napja nagyon fájt a füle.Elmentünk a körzetorvoshoz,kapott fülcseppet.Reggel láttuk,hogy egy picit véres az orr nyílása. Most az elöbb játszott és nem vészesen,de megint egy picit vérzett neki,mint mikor kifújod az orrodat és elpattan egy ér. Baj lehet? Megijedtünk!


2011. ápr. 30. 21:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Én is így voltam a gyerekkel, elvittem fül-orr-gégészhez (nem beutalós) és ott megnézték neki, nem szakadt el ér (csak kicsípte az orrspay) , kapott rá hámosító kenőcsöt és rutascorbint
2011. ápr. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!