Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom lehet? Mandulaműtét...

Mi bajom lehet? Mandulaműtét után ez normális?

Figyelt kérdés
1 hete volt mandulaműtétem,de még mindig fájdalomcsillapítokon élek,mert nagyonfáj. 1 pontban szúr,ma megnéztem miért,és egy pattanás szerű dolgot láttam az ínyemnél leghátul. ez micsoda??? am voltam orvosnál aztmondta minden rendbe szépen gyógyul,de nemhiszem h ezt a pattanásszerűséget látta mer eléggé lenntvan..:| és iszonyatosan szúr.
2010. szept. 2. 21:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A felszívódó varratot láttad szerintem, az fehér. Teljesen normális, a hegszövet most képződik, van egy kis lepedék is, de sokat kell inni, és mindenr endben lesz :)

Még vagy egy-két hétig eléggé fájni fog, aztán szép lassan elmúlik. Nagyon figyelj arra, hogy betartsd amit mondtak, pihenj sokat, ne erőltesd, de kezdj el szilárd táplálékot fogyasztani. És 5 óránként ha szükséges, nyugodtan mehet a Cataflam.

2010. szept. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem ne cataflamot szedj, mert az kicsinálja a gyomrod

algoflex forte is jó vagy algoprin

2010. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
huhh köszönöm. most megnyugtattál ;) először azthittem h felsértettem azért fáj,aztán megnéztem,és a vége fehér,és kicsit piros,meg duzzadt,azthittem pattanás, de remélem h tényleg csak a varrat. cataflam-ot szedek,mert ha elmúlik a hatása,akkor kegyetlenül szúr ennél a pontnál :/
2010. szept. 2. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:

Sztem meg pont voltál olyan szerencsés h ott jött ki az afta :/ De lehet h nem az.

Mindenesetre az orvos azt mondta h nincs gáz. adj a véleményére :)

2010. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
afta???és az mennyi idő míg elmúllik? :S
2010. szept. 2. 22:08
 6/12 A kérdező kommentje:
amúgy aftával televan a szám :| mert altattak,és a csövel elől felsértették,ott van 1 .. alul még1,és oldalt is 1 :S lehet h ezért van hátul is? terjed?XD
2010. szept. 2. 22:10
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hétig fájt nagyon. Sajnos neked is még van 1 heted.

Én Flector-t kaptam fájdalomcsillapítónak, amit vízben kell higítani. Nekem az nagyon bevált, de a cataflam is jó.

A pattanásszerű akármit, biztos látta az orvos is, ha Te is észrevetted.

Gyógyulgass!

2010. szept. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
1/1,5hét alatt elmúlik az afta. most nekem 2oldalt van a számban :S
2010. szept. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
úristen, 1 hét alatt megőrülök,vagy meghalok cataflam túladagolásban :/:O XD
2010. szept. 3. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:
Ki kéne próbálnod a solutio anaesthetica-t. Nem tudom, hogy vényköteles-e , ez patikai készítmény, és érzéstelenítő hatású. Be kell ecsetelni az aftákat és ahol fáj. Csak ne nagyon nyeld le, mert elzsibbasztja torkod és félrenyelhetsz
2010. szept. 3. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!