Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ha vágja valaki magát, akkor...

Ha vágja valaki magát, akkor lehet valami gond?

Figyelt kérdés

itt valami fertőzésre gondoltam...

ha valaki vágja magát, akkor annak lehet valami következménye?


2011. máj. 13. 17:16
 1/7 anonim válasza:
persze h igen...elég súlyos bajok lehetnek ah vmi véletlen bekerül a vérkeringésedbe...meg elfertőződik...remélem nem akarod megtenni..mert még jól meg is vernek..
2011. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, súlyos következményei lehetnek.ne próbáld ki!
2011. máj. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Tinker Bell ***** válasza:
Alapvetően nem normális, ha valaki vagdossa magát! Úgyhogy igen, mér ebből kiindulva is komoly problémái lehetnek, a fertőzések csak hab a tortán!
2011. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Jóska Pista Sanyi válasza:

Persze hogy lehet. Pl vérmérgezés, vagy sima fertőzés esetleg valami súlyosabb is.

De el is lehet vérezni.


De én sose tenném.

2011. máj. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem én vágom magam...
2011. máj. 14. 09:43
 6/7 shimac válasza:

Azt hogy elkapj egy fertőzést könnyű megelőzni...


Én a helyedben inkább azon gondolkodnék el, hogy orvoshoz kéne fordulnom...Tapasztalatból beszélek!


Bővebben priviben ha akarod. kawaii@c2.hu

2011. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
énis vágom magam 3 éve kb és még semmi bajom nem volt. Az igaz hogy volt szilánk a kezembe de az mellékes xd
2012. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!