Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lehet együtt szedni a grapefru...

Lehet együtt szedni a grapefruit cseppeket és a Béres cseppet?

Figyelt kérdés
Az eléggé gyenge immunrendszerem szeretném erősíteni.Szinte havonta megfázok,ráadásul most jött elő a szokásos májusi-júniusi allergiám.Allergiára szedek gyógyszert,kezdett is elmúlni, most meg itt ez a fránya nátha.Egyébként milyen egyéb módszerekkel erősíthetném még az immunrendszerem?
2011. máj. 16. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

A megfázások hátterében is valamiféleképpen ott lehet az allergia.


De most, mint írtad, egyértelműen az van /máj-jún allergia/.


Az allergia az immunrendszer kóros, túlzott válasza a szervezetbe kerülő ártalmatlan részecskékkel szemben. Nem hinném, hogy ilyenkor jó stimulálni (=fokozni a működését).

Egyébként se feltétlen jó, és nem is lehet úgy, mint azt a reklámok, a média alapján hisszük.


Szerintem szedd a gyógyszereket az allergiára, mert arra muszáj és nem elegek a házipraktikák.

Viszont náthára elegek, tehát ha egyértelműen (nem allergiás) náthád van, akkor hajrá!


Konzultálj a dokiddal, mondd el neki kételyeidet, aggodalmaidat!



Jobbulást!

2011. máj. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Lehet együtt szedni őket, én felváltva szedem egyik nap ezt másiknap nap azt de egyszerre is lehet a kettőt. Viszont allergiában tényleg nem a legjobb dolog immunerősiteni mert a tünetek is erősödnek.

Itt elsősorban nem az immunrendszer gyengesége a fő gond, hanem a félresiklott működése (allergia), valószinüleg eléggé leterhelt a szervezet mindenféle szempontból, télen légúti betegségekben mutatkozik meg nyáron pedig allergiában. Én ebben az esetben inkább méregtelenitenék, mert az úgy erősiti az immunrendszert hogy közben nem fokozza az allergiát, hanem akár teljesen el is múlhat tőle.

2011. máj. 16. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Tudnál ajánlani valamiféle méregtelenítő kúrát? Az lemaradt hogy 14 éves lány vagyok.
2011. máj. 16. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!