Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szedhetem a kettőt együtt?

Szedhetem a kettőt együtt?

Figyelt kérdés
Jelenleg van egy bakteriális bőrfertőzésem amivel voltam bőrgyógyásznál aki antibiotikumot írt fel.Azt tegnap kezdtem el szedni viszont előtte már volt hányingerem.Ma is hányingerem van és van itthon Vitamin B6 tabletta hányingerre.Bevehetek egyet az antibiotikum mellé?
2011. aug. 30. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Beveheted. De többre mennél probiotikummal, pl. Normaflore. Recept nélkül tudsz venni a patikában. A gyógyszer kikészíti a gyomrodat.

Viszont jó lenne tudni, hogy a gyógyszer előtt mi okozta a hányingert. A fertőzés esetleg?

2011. aug. 30. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod.

Hát nem igazán tudom mitől volt/van.

Szedek vastablettát amitől nem igazán van székletem.Talán lehet hogy ezzel függ össze.

2011. aug. 30. 11:51
 3/4 anonim ***** válasza:
A reklám agymosása ismét elérte a hatását... A normaflore egy nagy xar,alig van benne probiotikum és nagyon gyors a felszívódása. Én mindig Protexint vásárolok.
2011. aug. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem doki mondta a Normaflore-t.
2011. aug. 30. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!