Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 napja tartó lázam van, megy...

2 napja tartó lázam van, megy a hasam, és görcsöl, kiváltképp akkor, ha előrehajolok. Néha hányinger is kerülget. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem tőletek várom a pontos diagnózist,de csak holnap reggel tudok elmenni az orvoshoz. Mi a fene lehet ez?:(
2011. jún. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

E-coli?


Nem jártál németországban?

2011. jún. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Vírus!Ehet,h.Rota vírus!Jobbulást!Ilyet sajnos vásárlás közben is el lehet kapni.Megfogod a termékeket,kosarat......
2011. jún. 4. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocs nem ehet hanem lehet
2011. jún. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem jártam Németországban,szóval nem hinném hogy e-coli.. remélem :) Rota.. az mi? 19 éves vagyok amúgy:)
2011. jún. 4. 22:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Az is egy vírus ami csúnya dolgokra képes!Reggel menj orvoshoz.Jobbulást neked!jó éjt!
2011. jún. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Olvasd ezt el.

[link]

2011. jún. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia.Remélem már jobban vagy!
2011. jún. 6. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Elmentem tegnap reggel,és mondta a doki,hogy elkapott valami csoda vírus, de a nehezén már túl vagyok, és nem fertőzök, csak akkor,ha valakinek nagyon durván gyenge az immunrendszere..de még azt sem biztos. Mára minden oké... de már tegnap sem volt kül. bajom! Köszönök szépen minden választ :)
2011. jún. 6. 23:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!