Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » HP olvasók, Harry a Félvér...

HP olvasók, Harry a Félvér Hercegben volt egyáltalán Lump Klub összejövetelen?

Figyelt kérdés

Október közepéig biztos nem, mert Lumpsluck említi Roxmortsban, hogy az edzések miatt már három gyűlésről maradt le.


Január elejétől meg már nincsenek összejövetelek, mert Harry rákérdez a horcruxra.Onnantól kezdve elmenne,de Lumpsluck többé nem küld senkinek meghívót.


Tehát egyedül a karácsonyi bálon volt a professzornál.


A könyv nem említi, hogy október közepétől karácsonyig volt-e gyűlés, így azt sem hogy azon Harry ott volt-e.


Szerintetek volt gyűlés, és el is ment?Hmm?:)


2011. aug. 25. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
én már régebben olvastam ,de nem emlékszem hogy volt gyűlésen ,talán csak a bálon ...de nem biztos
2011. aug. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
nemrég olvastam és úgy van, ahogy mondod, nem volt ott egy gyűlésen sem, csak a karácsonyi bálon, a gyűléseket csak a filmbe rakták bele :)
2011. aug. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!:)


Attól, hogy a könyv nem említi, még akár lehetett is volna parti.Rowling teljesen kihagyja az a két hónapot, a meccs után, ami október közepén van, rögtön azzal kezdi a következő fejezetet, hogy Hagrid cipeli be a karácsonyfákat.


De szerintem sem volt parti.:)

2011. aug. 26. 06:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!