Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » LEHETSÉGES? (fejtetűvel...

LEHETSÉGES? (fejtetűvel kapcsolatos, lent)

Figyelt kérdés

Hogy is kezdjem...:D

Lényeg az,hogy ekezdett viszketni a fejem és elmentem a védőnőhöz,azt mondta,hogy szép tiszta a hajam. Kb. 2 napra rá találtam az egyik hajszálam VÉGÉN(lehet?)olyasmi cuccot,mint a tetűnek az a kitinje. Mondtam anyának,hogy nézze már meg. Ő talált benne kevés serkét. kezeltem kb 5 napig alkoholos irtóval. Utána megnézte anya és nem talált hátul serkéke,hanem a homlokomnál csak egy párat.

Elmentem a védőnőhöz megint és ő azt mondta,hogy nem lát még mindig semmit,és ebben nem is volt tetű,az a kitin az meg csak az előző 'turnus'ból maradhatott lenővőben.(mert egyszer már elkaptam tavaly). Azt mondta,hogy a serkék amúgy sem vándorolnak,úgyh nem kerülhettek a fejem egyik végéből a másikba és ha lettek volna pláne nem tűntek volna el,mert fésűvel is alig lehet lehúzni őket. Vajon mi lehetett? Valakinek ötlet? Mert ma ismét családi összejövetel lesz és tuti ott tetves valaki,úgyh nem akarom magam megint ennek kitenni.

Köszönöm előre is!


2011. jún. 12. 13:20
 1/3 A kérdező kommentje:
Bocsi,hogy ilyen hosszú,de nem tudttam rövidebben.:S
2011. jún. 12. 13:26
 2/3 Burny bácsi ***** válasza:
Próbáltad a hajmosást?
2011. jún. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Javaslom a paranitet a családodnak.
2011. jún. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!