Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem féltek, hogy bkv-n,...

Nem féltek, hogy bkv-n, mondjuk olyan helyre ülsz le, ahol nem sokkal előtte egy csövi ült, de te nem láttad, és elkapsz valami élősködőt?

Figyelt kérdés
Tetű, rüh, valami? Mert ez ellen tudtommal az immunrendszer se nagyon véd, így most vagy leülsz és hátha szerencséd van vagy ne ülj le?
2011. jún. 15. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Még nem nagyon fordult meg a fejemben. nem hiszem, hogy a csöves pont az én buszomon utazik (ahol nem lehet bliccelni :D) A tetű dolog megfordult a fejemben, de ennyi erővel bárhol elkaphatod. Szóval inkább nem gondolok bele, meg az ülést nem is nyalogatod, kened a hajadba.
2011. jún. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bárhol elkaphatsz bármit.
2011. jún. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ha mindentől félnénk, aminek ki vagyunk téve, rettegés lenne az életünk.

Nem félsz, hogy egy tégla rá esik a fejedre?

Nem félsz, hogy egy használt tűvel szűr meg az orovs, vagy nem moss kezet egy fertőző beteg után?És millió ilyen van.

Nem szabad ezekbe bele gondolni szerintem...szörnyű!:D

2011. jún. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsónak +1
2011. jún. 16. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én félek, esetleg még oda is pisilhetett.
2011. júl. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!