Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Autoimmun pajzsmirigygyulladás...

Autoimmun pajzsmirigygyulladás okozott valakinek másfajta betegségeket?

Figyelt kérdés
Nekem most pl.izületi fájdalmaim vannak és bélfájdalmak, mostanában vizsgálják mi lehet ez, jövö7 szerdán megyek reumára...nagyon félek, csak 23 éves vagyok...
2011. jún. 23. 17:07
 1/3 neewollah ***** válasza:
Sajnos autoimmun pajzsmirigygyulladás mellé jópárszor társul más autoimmun betegség is...Ott megmondják milyen típusó lehet és kezelést is adnak-nem kell félni,legtöbbször jól kezelhető
2011. jún. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
pajzsmirigy alultermellt vagy tultermelödött...vigyázat ennek is lelki oka van....változtass....vannak dolgok maiket nemmondasz ki lenyeled a stresszet...ettöl alakult ki....ha kérdésed van kigi84@freemail.hu
2011. jún. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Most így 9 ÉVVEL késöbb válaszolok én is. :D

Én e miatt laktóz érzékeny lettem továbbá ízületi fájdalmaim vannak. Kb ennyi részemről

2020. dec. 25. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!