Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaphattam valamit?

Elkaphattam valamit?

Figyelt kérdés
Tegnap egy szórakozóhelyen ráültem a WCre, de nem vettem észre, hogy le volt pisilve az ülőke. Sztem csak a combom lett olyan, letöröltem. Elkaphattam így valamit? Ez az első alkalom, hogy így ültem rá, máskor terítek rá WC papírt, de most nem volt bent. Köszi.
2011. júl. 3. 14:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát ha semmi problémád nem volt azóta akkor nem hiszem, de legközelebb figyelj oda, és terítsd le zsebkendővel.
2011. júl. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem szükségszerű, hogy elkapsz így valamit, de nagy az esélye. Függ az immunrendszeredtől, a fertőzésekre való hajlamodtól. Attól, hogy nem volt nedves az ülőke, tudod, a bacik még sunyin lesben álltak ott.

Nekem a wc-papírral leteregetős módszer sem jön be - én egyszerűen nem ülök rá.

2011. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon kellett pisilnem, akkora sor volt, örültem hogy bejutok végre. De tényleg nem volt egy okos ötlet. Ezen látszott, hogy le van pisilve, csak később vettem észre. Olyan érzésem van, mintha fel lennék fázva, remélem nincs összefüggés... Köszi a válaszokat. :)
2011. júl. 3. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!