Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ma hajnalban arra keltem,...

Ma hajnalban arra keltem, hogy nagyon fáj a torkom. Ez mitől lehet? Bedagadt, piros, alig tudok nyelni

Figyelt kérdés
2011. júl. 5. 09:43
 1/9 A kérdező kommentje:
bocsi, lehet rossz kategóriába írtam
2011. júl. 5. 09:44
 2/9 anonim ***** válasza:
Szeritem torok gyulladásod van. Meleg tea mézzel segít rajta. Ha van még mandulád akkor sasold őket, mert ha átmegy mandula gyulladásra akkor antibiotikum kell. Ha sokat vársz vele akkor már nem tablettásat kapsz.
2011. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
35%

őszintén,

bármitől. menj orvoshoz

2011. júl. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Legvalószínűbbnek egy torokgyulladás tűnik.

Ne igyál hideget/forrót (gyulladt részt nem melegítünk, akkor sem, ha mindenki meleg teát ajánl!), jó rá a méz, a Tantum Verde szopogatós tabletta (esetleg Strepstils, de a Tantum Verde erősebb), és antibiotikumos torokspray (recept nélkül lehet venni a patikában, kb. 2000-2500 Ft).

2011. júl. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

azaz igazság,hogy nagyon félek,h. HIV+ lehetek. 3 hete megcsókolt 1 srác akinek vérzett az ujja. bevette a szájába megszívta majd rá kb. 2 másodpercre megcsókolt. ellöktem magamtól, de azóta rettegek. és most már azért is,h. lehet,h. ez a torokfájás is tünet:(

tudom,hogy béna vagyok meg idióta, ezt már ne vágjátok a fejemhez, de eszméletlenül félek:(

2011. júl. 5. 09:52
 6/9 anonim válasza:
facepalm.
2011. júl. 5. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
mondjuk szombaton jegeset ittam:/
2011. júl. 5. 10:32
 8/9 anonim ***** válasza:

menj el dokihoz, antibiotikum csak akkor segít ha nem vírusos, egyébként káros és hasztalan is.


Üzenném a többieknek antibiotikumot nem ajánlunk látatlanban. Nem érinti a vírusokat de kiöli a saját természetes bacijaidat. Csak a bakteriális fertőzéseket gyógyítja.

2011. júl. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
tuti AIDSes vagy. ez egyértelmű szerintem. csak nekik fáj a torkuk. SŐT csak nekik vérzik az ujjuk
2011. júl. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!