Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Valami jó kis borogatás...

Valami jó kis borogatás szőrtüszőgyulladásra?

Figyelt kérdés
A combom belső felén begyulladt egy szőrtüsző, az is lehet, hogy pattanás. A lényeg, hogy már volt párszor ilyen, de most ultra gáz helyen van, vagyis: vagy tyúklépésben tudok menni a fájdalomtól, vagy úgy, mint egy szumós, mert akkor nem dörzsöli. Még ülni sem tudok rendesen, mert olyankor is irritálja és fáj. Kinyomni nem fogom, de ha valaki esetleg tudna valami borogatást rá, megköszönném.
2011. júl. 18. 14:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Hat ez nem jo hely. Paradicsom gezben minden gennyet kisziv de az egy par napba beletelik.

Epsom salt ulo furdoben is jot tesz.

Ha nagyon kellemetlen es faj akkor azt az orvos ki tudja nyitni es hamar elmulik. Lehet hogy a szor a bor ala nott. Ha ez okozta akkor egy kis masszirozassal ki lehet eroltetni hogy a szor vege megtalalja a kijaratot es egy kis nyomassal ki lehet huzni. A pattanas magatol elmulik egy ido utan.

2011. júl. 20. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi! A paradicsomos gézről én is hallottam. Tegnap megoldottam, kinyomtam. Azóta más a világ.:)
2011. júl. 20. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!