Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Úgy érzem, mintha valami...

Úgy érzem, mintha valami lenne a torkomban. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

reggel óta fáj a torkom, és úgy érzem mintha lenne benne valami (olyasmi mint egy fika vagy valami hasonló)

egyszerűen nem tudom legyelni, és nem jön fel a számba se.. megettem kb 6 szelet kenyeret, megittam másfél liter vizet és semmi

probáltam felköhögni, akkor úgy éreztem, hogy jön fel, de nem jött, viszont majdnem hánytam..nagyon rossz érzés volt

mi lehet ez?


2011. júl. 19. 19:41
 1/7 anonim válasza:
Ilyen nekem is volt, ez az idegességtől van. El fog múlni egy idő után de nem tudom mikor.
2011. júl. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja. idegességtől van. minél tovább b.sztatod annál jobban fogod érezni szal hagyd békén majd elfelejted és elmulik.
2011. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:S még nem múlt el
2011. júl. 20. 12:09
 4/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem az idegtől van, ez egyszerűen csak slájm. Igyál citromlevet vagy gargalizálj sós vízzel engedd le jó mélyre,majd köpd ki..ezek segítik felszakítani a váladákot. Vagy krákogj nagyokat..nekem néha csak az segít ha megöklendeztetem magam....nem hányok csak a slájm jön ki. Nem túl guszta de remélem segítettem én is nagyon tudok tőle szenvedni...... Sikerült? Majd írj
2011. júl. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

hát még alszok rá egyet hátha elmúlik, de nem hiszem..

aztán holnap kiprobálom a citromlevet. gargalizálás az mi?:S

amúgy köszi a választ

2011. júl. 20. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
mondjuk ezt te tudhatod, van-e olyan amitől mostanában ideges vagy, igaz nemtudom hány éves vagy nem akarok hülyeséget tanácsolni neked, de ha elmultal 18 igyál egy kis alkoholt, ha idegesség akkor attól elmulik :D vagy én már a helyedben elmennék a háziorvoshoz, ha van ott valami akkor ő meglátja, ha nincs semmi akkor megmondja, és ha idegesség volt, akkor ettől is el fog mulni. :D
2011. júl. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a gargarizálás az,amit a TV maci is csinált :D
2011. júl. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!