Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Honnan tudhatom meg hogy van...

Honnan tudhatom meg hogy van e ilyen elsavasodásom? Vagy ez csalás

Figyelt kérdés

egyszer elmentem egy vizsgálatra ahol elektromosan vizsgáltak (szóval hogy a két lábamat és két kezemet rátettem néhány elektródára és egy gyenge áram megy át a szervezeten amit nem is érezni) megvizsgálták hogy van e baj az immunrendszeremmel(a végén kértek 20 000Ft ot amit odaadtam gondolom megér ennyit).Azt mondták a végén hogy el van savasodva a szervezetem azaz allergiás vagyok valamire legnagyobb esély arra hogy a tejre vagy lisztre és ezért nem tudja tökéletesen feldolgozni (pl:tejet)a szervezetem

és ez a feldolgozatlan anyag elraktározódik kezdetben a szervezetben, ez ellen megpróbál védekezni a szervezet ekkor ellúgosodik szervezet mikor már feladja mert túl sok méreganyag van bent akkor savasodik mint nekem. és a beleimben jó bélfóra helyett rossz baktériumok vannak.

(felajánlott két 100 000Ft os bélflóravisszaépítőt meg még valamiket)

Hát ezt mondták nekem és rendesen megijedtem de az ismerősömet is megvizsgálták és őt is betegnek nyilvánították.(magas koleszterint meg hasonlókat mondtak neki)erre ő elment igazi orvoshoz és megvizsgáltatta magát azt mondták neki hogy semmi baja sincs teljesen egészséges.


(most azon gondolkodom hogy nem e átverés?((((((()


2011. júl. 26. 19:48
 1/8 A kérdező kommentje:
( tüdő máj meg a szervek el vannak savasodva azt mondták)
2011. júl. 26. 19:51
 2/8 A kérdező kommentje:
mit csináljak
2011. júl. 26. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:

"erre ő elment igazi orvoshoz és megvizsgáltatta magát azt mondták neki hogy semmi baja sincs teljesen egészséges"


Ezek után még gondolkodsz? :)


Étkezz egészségesen, sportolj, ne stresszelj, és nagyjából megtetted a testedért amit lehet.

2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De! Szivatnak, vigyázz! Méregteleníteni fillérekből is tudsz saját magad. Pld. fogyaszd a Kombucha gomba teát, vagy naponta kétszer /reggel, este/ vegyél a szádba két evőkanálnyi étolajat és azt szürcsöld át oda-visza a fogaid között 20-20 percig, majd amikor már jól habzik, köpd ki. Ezt legalább egy hónapig csináld. Ird össze a savasító élelmiszereket és kerüld őket. Tudatosan fogyassz lugosító élelmiszereket. Ne egyél édességet, kerüld az alkoholt, stb.
2011. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 2 tünetet eltalált azért pl hogy rosszul alszok ez ilyesztő de lehet hogy véletlen
2011. júl. 26. 20:04
 6/8 A kérdező kommentje:
valami jó hosszú angol neve volt a vizsgálatnak nem emlékszem mi mert ellopták a táskámat amibe benne volt a papír amit adtak
2011. júl. 26. 20:06
 7/8 anonim ***** válasza:

"1 2 tünetet eltalált azért pl hogy rosszul alszok"


Ahhoz csak rád kellett nézni. A kisebb-nagyobb alvászavarok nagyjából a lakosság egészét érintik.


Amit leírsz, az ismerősöd esete nélkül is akkora átverés, mint ide Nyékládháza.

Amit elmondtak az hemzseg a képtelenségektől.

Amit ajánlottak az bármelyik patikában kapható probiotikummal töredék áron megoldható, de napi egy joghurt is megteszi. Bár semmi sem indokolja, ha rossz lenne a bélflórád, az kihatna az emésztésedre, lennének panaszaid.

2011. júl. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A komoly elsavasodásnak vannak tünetei. Állandó fáradtságérzet, kedvetlenség, hajhullás, emésztési problémák, különböző bőrkiütések. Tehát elég nehéz szétválasztani más betegségtünetektől. Többnyire érzi az ember, hogy sok-e a gyomorsava, vagy sem. Ha rendszeresen sok a savad akár éveken keresztül, akkor előfordulhat, hogy elkezd savasodni a szervezet. Ekkor tartani kell egy kis "diétát". Felhagyni a savkeltő ételekkel, mint marhahús, hurkák, szénsavas üditők, és enni helyettük lúgosító ételeket. Furcsa, de ilyen a citrom is, valamint a banán, könnyű kaják és legfőképpen a lencséből készült ételek. Az édességek, krémes sütik szintén savkeltőek, az őszibarack, a kelkáposzta is. Többnyire azok, amelyek "nehéz" ételeknek számítanak.
2011. júl. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!