Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Üdv! Mi lehet ez? Pár hete...

Christa84 kérdése:

Üdv! Mi lehet ez? Pár hete jelent meg, most már több helyen is van. Karika alakú kb 1 cm, a széle hámlik, nem viszket szerencsére. Sajnos a Szakrendelésre csak szeptember közepére kaptam időpontot :- (

Figyelt kérdés
kép: www.kephost.com/download.php?file=9tlqcx80t3csgmzvhy6m.jpg
2011. júl. 28. 16:43
 1/5 anonim ***** válasza:
pikkelysömör lesz. amíg nem tudsz elmenni megnézetni, hogy biztosan az-e. És amíg nem kapsz rá orvos által felírt krémet. Addig kenegesd naponta többször egy kis testápolóval. Nekem is van, a testápoló segít.
2011. júl. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Így már meg tudom nézni mivel állok szemben!
2011. júl. 28. 18:50
 3/5 A kérdező kommentje:
Megilyedtem, mikor azt mondtad pikkelysömör utánanéztem és az egy elég csúnya dolog. Elmentem ma magánrendelésre ahol megnyugtattak ez "Pityriasis rosea" rózsakiütés. Kaptam kenőcsöt, remélem ez valóban nem pikkelysömör és elmúlik...
2011. júl. 29. 17:50
 4/5 anonim ***** válasza:
rajtam is kijöttek pöttyök. :S én aloe verás - E vitaminos krémmel kenegetem... :/ gyógyulj meg te is! ;)
2011. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm... :-)
2011. júl. 30. 20:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!