Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi okozhatja a helicobacter...

Mi okozhatja a helicobacter fertozest?

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
67%
Normál esetben is jelen van, szóval különösebb oka nincsen.
2011. júl. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem több mint 20 éve volt, akkor azt mondta a doki, hogy az üzemi étkezdében szedik össze az emberek. Az biztos, hogy akkoriban üzemi étkezdében ettem, elképzelhető, hogy igaza volt.
2011. júl. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

bacteriális fertőzés, bárhol össze lehet "nyalni" wc után egy fertőzött nem mos kezet pl. utána megfogunk valamit és már el is kaptuk.

csak gyomortükrézeses mintavétellel mutatható ki és komoly

anibiutikum kúrával kezelhető ki.

hosszab időt tekinte fekélyt és rákot is okozhat kezeletlenül.

2011. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Helicobacter pylori


a többire ne hallgass

2011. aug. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

de "kedves" vagy utolsó, mi az, hogy a többire ne halgass!!

a guglit mindenki meg tudja nézni, de tapasztalot csak saját maga szerezhet.

nekem gyomortükrözés közbeni mintavétel kapcsán vették észre,majd 2 hetes antibiotukumkúra következett.a kúra után ellenőrizték a kilégzéses módszerrel a bactérium jelenlétét.

megkérdeztem a gasztroenteorológust, hogy , hogyan lehet ezt elkapni, nem akarok vulgáris lenni, de szó szerint azt

mondta, hogy "szartól".pedig, hölgy volt az orvos.Szart pedig nem ettem..

utána gondoltam a korábbi életemnek, és, hát bizony akkoriban sokat utaztam vonaton,állomásátépítéseken lévő Toy-Toy wc, stb.Sokszor a minimális higiéniai feltélek sem voltak meg.

szum szum, valóban össze lehet szedni!!!

2011. aug. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Sokat már nem tudok hozzátenni, valóban "szartól" - ahogy azt korábbi válaszadók írták - , de ez lehet pl. meg nem mosott gyümölcsön is. Éppen kitanulmányoztam a témát azért vagyok ilyen "okos". Jelenleg a tenyésztés eredményére várok. Refluxom biztos van, kicsit abban bízom, hogy ez okozza, mert ezt az okot meg lehet szüntetni. Fekélyt már okozott nálam, plusz a nyelvem és a torkom is állandóan be van gyulladva kb. 1 éve.

Ajánlom ezeket az oldalakat:

[link]

[link]

2011. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!