Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Helicobacter pylori ellen az...

Helicobacter pylori ellen az eradikációs kezelés nagyon szörnyű?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag antibiotikumot kell szedni... Szerintem abszolút túlélhető.
2011. máj. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én azt tudom, anyámnak milyen szörnyű volt a tíz évig tartó gyomorfekély, amikor ez még nem volt feltalálva. Hát ahhoz képest biztos sokkal viccesebb.
2011. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nevezhetjük szörnyűnek is. Az antibiotikum amit adnak rá folyamatos csípő érzést okoz a nyelven. Nem érzed az ételek ízét csak valami fémes ízhez hasonlót. De mindez kibírható 1 héten keresztül. Sokkal aggasztóbb a tény, hogy a baci kezd rezisztenssé válni az antibiotikumokkal szemben, és van akiből nem is sikerül kiirtani. Ilyenkor azzal vigasztalnak az orvosok, hogy idővel ki is kophat a szervezetből, főleg ha elvesszük tőle a savas környezetet.
2011. szept. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Kedves Kerdezo!

Mik voltak a tuneteid? Nekem is ezt allapitottak meg vertesztbol. Megkaptam az antibiotikumos kezelest de nem erzek semmi javulast. Ha egy honap mulva is ez fennall akkor kuldenek kilegzeses tesztre. Ha az pozitiv utana endoszkopos vizsgalat.

A tuneteim ezek voltak vannak: Szuro (ego de nem gorcsos) fajdalom a szegycsont illetve bordaiv alatt de kozepre fokuszal. Faradekonysag, gyengeseg levertseg. Meg fogytam 4 kilot az elmult honapokban.

Koszonom ha valaszolnal. Es elmultak a tuneteid?

2013. febr. 25. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!