Bevált a Verrumal külsőleges oldat szemölcsök ellen?




válasza:



válasza:Amikor felírta a bőrgyógyász, nem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos szer.
A talpamon, a lábújjaimon, a tenyeremen és a kézújjaimon évek hosszú sora alatt úgy elterjedt a tyúkszem, hogy több hetes kezeléssel tudtuk volna eltávolítani.
Mivel eléggé elfoglalt ember vagyok, nincs időm orvoshoz járni. Inkább kiírattam a Verummalt.
Több héten át, minden este kenegettem szorgalmasan a tyúkszemeket. Hozzáteszem, hogy a "napi limit"-et nem tartottam be, amit a recept írt. Nem sajnáltam rá a cuccost. Nyomtam neki TV nézés közben, papírmunka közben...stb.
Megérte türelmesnek lennem.
Egyik pillanatról a másikra olyan tyúkszemek is eltűntek, amiket nem ecseteltem, mert éppen olyan helyen voltak, hogy korlátozott volna a mozgásban. Azóta sincs, remélem nem is lesz.
Nekem nem vált be.
2 hétig kentem napi 2x, és nem jott ki, viszont nagyon fájt.. Szoltam a dokinak, adott rá egy hétre idopontot.
Megnézde, és mondta, hogy ez már olyan, hogy nem hat már rá a verrumal, igy kivágja.
Hét netudjátok meg mennyire fájdalmas volt, még ugyis, hogy 2db fájdalom csillapító injekciót kaptam bele... De azóta egy sincs.
Kapcsolódó kérdések:
sziasztok most egy órája leborotválltam a hajamat és véletlen anyám Zal oldatával kentem be a fejem (azthittem fertőtlenítő ugyanolyan az üvege) ez ahogy olvastam ilyen nátrium-klorid vagy mi olyan mint a sósav most felhólyagzott a fejbőrőm most milessz?? lesz valami...
Nagyon sok szemölcsöm van, sőt egyre több. Kis apró pöttyként kezdődnek és baromira viszketnek, majd pedig kemények lesznek és bebarnulnak. A meglévők is baromira viszketnek és idővel nagyobbak lesznek. Pár évvel ezelőtt leszedettem őket, de visszanőttek.
Olvastam, hogy az immunrendszer le képes győzni a HPV-t, és ha legyőzi, nem jönnek elő a szemölcsök(vagy más tünet) és a vírus kiürül a szervezetből, sőt akár ellenálló is lehet a kiirtott vírusalfajjal szemben. Ha nekem már előjöttek a vírustól a szemölcsök, akkor nem...
Nem kellenek a különböző kimásolt szövegek. Véleményeket szeretnék, megfigyeléseket, illetve azt hogy miért jönnek elő időről-időre a bőrön? Lehet-e esetleg valahogy otthon kezelni, vagy megelőzni a szemőlcs kialakulását?
Az orvos írt fel Verrumal oldatot a kezemen lévő szemölcseimre, ugyanis a vérehulló fecskefű nem használt semmit. A használati utasításban az áll, hogy minden kenés előtt le kell húzni a réteget, amit előzőleg rákentem. Na, de ez nálam csak kapargatva jön le, lehúzni nem tudom. Mekkora gond ez?
Bevállhat? (+Telvirannal kenem)
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




