Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Bevált a Verrumal külsőleges...

Bevált a Verrumal külsőleges oldat szemölcsök ellen?

Figyelt kérdés
Van 6 db. szemölcs a jobb kézfejemen és csuklómon. A háziorvos írta fel a Verrumal külsőleges oldatot. Ezzel napi 3-szor kezelem. Nagyon jól elkezdte szárítani, pár darab már alig látszik. Elmentem bőrgyógyászhoz, de az csak annyit mondott, hogy kevesebbszer kezeljem. Pár hétig úgy csináltam, ahogy ő javasolta, de nem használt semmit. Most megint 3-szor használom naponta. Azért kérdezem, mert a betegtájékoztatón az volt, hogy 6 hét alatt leszárítja a szemölcsöket. Én viszont legalább egy éve használom, és némelyik még mindig elég nagy. :( Segítsetek!
2011. aug. 1. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a Wartner fagyasztó sprét, nekem 2 hét után elmúlt, bár ez nem volt olyan"öreg"szemölcs, ahhoz leeht h többszöri fagyasztás kell neki.
2011. aug. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Kipróbáltam, még meg is van, de az nem spré volt, hanem ilyen habszivacsos izé. Most fogom megint lefagyasztani! :)
2011. aug. 2. 10:41
 3/6 anonim válasza:
A byewartot próbáltad már? Nekem anno azt ajánlották, ez egy krém, ami természetes összetevőkből áll.
2011. aug. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 klara555 válasza:
Lehet hogy neked ez nem használ, próbálj ki valami mást. Én a byewart krémet tudnám neked jó szívvel ajánlani. 3-4 hét alatt eltűnt a szemölcsöm! Megéri az árát, érdemes naponta 3x bekenni vele.
2011. aug. 30. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Szaki_1986 válasza:

Amikor felírta a bőrgyógyász, nem gondoltam volna, hogy ennyire hatásos szer.


A talpamon, a lábújjaimon, a tenyeremen és a kézújjaimon évek hosszú sora alatt úgy elterjedt a tyúkszem, hogy több hetes kezeléssel tudtuk volna eltávolítani.


Mivel eléggé elfoglalt ember vagyok, nincs időm orvoshoz járni. Inkább kiírattam a Verummalt.


Több héten át, minden este kenegettem szorgalmasan a tyúkszemeket. Hozzáteszem, hogy a "napi limit"-et nem tartottam be, amit a recept írt. Nem sajnáltam rá a cuccost. Nyomtam neki TV nézés közben, papírmunka közben...stb.


Megérte türelmesnek lennem.


Egyik pillanatról a másikra olyan tyúkszemek is eltűntek, amiket nem ecseteltem, mert éppen olyan helyen voltak, hogy korlátozott volna a mozgásban. Azóta sincs, remélem nem is lesz.

2016. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem nem vált be.

2 hétig kentem napi 2x, és nem jott ki, viszont nagyon fájt.. Szoltam a dokinak, adott rá egy hétre idopontot.

Megnézde, és mondta, hogy ez már olyan, hogy nem hat már rá a verrumal, igy kivágja.

Hét netudjátok meg mennyire fájdalmas volt, még ugyis, hogy 2db fájdalom csillapító injekciót kaptam bele... De azóta egy sincs.

2016. szept. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!