Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Viszkető szemölcsök?

Viszkető szemölcsök?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szemölcsöm van, sőt egyre több. Kis apró pöttyként kezdődnek és baromira viszketnek, majd pedig kemények lesznek és bebarnulnak.

A meglévők is baromira viszketnek és idővel nagyobbak lesznek.


Pár évvel ezelőtt leszedettem őket, de visszanőttek.


2011. aug. 1. 20:08
 1/5 A kérdező kommentje:

Szóval ez mitől lehet és hogyan lehetne megszabadulni tőlük?

(a bőrgyógyász csak vigyorogni tud és max leszedi őket, de azt is külön kell mondani neki, magától nem ajánlja fel)

2011. aug. 1. 20:11
 2/5 anonim válasza:
Azt nem tudom, hogy miért viszketnek, de a szemölcs ellen van egy gyógyfű, aminek a neve, vérehulló fecskefű...szóval, ha a szárát kettétöröd, narancssárga leve kifolyik, amivel, ha többször is bekened, egyszerűen csak eltűnik és nem jár fájdalommal. Megérné telepítened egy pár tővel...
2011. aug. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, azt már próbáltam 1 hónapon keresztül és sajnos nem múlt el egy sem tőle.
2011. aug. 3. 17:47
 4/5 eminagy válasza:

Próbáld ki a byewart szemölcs elleni krémet. Nálunk a páromnak is eltüntette meg a gyereknek is.

Napi 3x bekened, és 3-4 hét alatt nyoma se lesz. Viszketés ellen is jó, és ami nagyon fontos szerintem hogy csak természetes hatóanyagú.

[link]

2011. aug. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kipróbálom.
2011. aug. 16. 15:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!