Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Herpesz elmúlasztható kevesebb...

Herpesz elmúlasztható kevesebb mint 48óra alatt?

Figyelt kérdés
Tegnap este fogmosáskor észrevettem, hogy feldagadt az alsó ajkam és feltünően piros a szám, picit észleltem 1 kisebb hólyag belül.Azonnal fogkrémet raktam rá, azóta óránként lemosom és újra fogkrémezem.Nem aludtam semmit, csütörtök délután állásinterjúm lesz. Lehetséges, hogy addig elmúljon?
2011. aug. 3. 07:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én herpachot használok, az nagyon klassz feloldódó tapasz és nem tépi le a vart. és sminkelni is lehet rá:)
2011. aug. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet? Sikerült elmulasztani?
2011. aug. 5. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Csodásan rendbejött,a varrasodásig el sem jutottam.Valami fura réteg keletkezett, de másnap reggel fogmosáskor lejött az egész.A tapaszt egyáltalán nem használtam!DE zovirax-szal nem 4 ,hanem 2 óránként kentem + fogkrém a köztes órákban. Rengeteg fokhagymát és paradicsomot megettem (valahol olvastam, hogy jó rá mindkettő). Még egyszer köszönöm a segítséget! :)
2011. aug. 6. 09:12
 14/14 Mary2011 válasza:
Nekem még sosem sikerült elmulasztani 48 óra alatt! A gyógyulási ideje amúgy 7-10 nap. Én a herstat kenőcsöt használom rá azzal jó pár nappal hamarabb gyógyul, de azért csodák nincsenek 2 nap az elég kevés. Hiszen előbb hólyag lesz, majd seb. Ennek idő kell. Ez a kence amúgy nagyon jó mert a fájdalmat is csillapítja, és csak természetes hatóanyagú.
2011. okt. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!