Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem kapok levegőt (megfázás...

Nem kapok levegőt (megfázás miatt) mit csinálhatnék?

Figyelt kérdés
úgy be van dugulva az orrom, hogy esélytelen, hogy kapjak rajta levegőt, plusz fáj is az egész orrom lüktet :S :D nem tudom, hogy mitől és meg vagyok fázva. mitől gyógyulhatnék meg a leggyorsabban?
2011. aug. 8. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Biztos megfázás és nem allergia?


Amúgy sok meleg citromos mézes tea, fokhagyma (ez elég fontos), sok zöldség gyümölcs. Gőzölt, használj infralámpát. Nem árt a sósvizes orröblítés se, mert kihozza, ami nem bentre való.

Ha magasra megy a lázad és/vagy fáj valamid akkor beveszel egy fájdalom- és lázcsillapítót és orvoshoz mész.

2011. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kamillás inhalálás,nekem ez mindig bejön.Kiviszi a cuccot az orrodból,antibakteriális és teaként is fogyasztható.Nyomj be C-vitamint,pihenj és igyál sok folyadékot.
2011. aug. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen! :)
2011. aug. 9. 13:17
 4/4 anonim ***** válasza:
VEGYÉ'
2011. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!